دسته‌بندی نشده

آرامهر ، تنها نماینده شهرستان البرز در نمایشگاه گردشگری و غذا

اولین نمایشگاه بین المللی گردشگری و غذا در استان قزوین برگزار شد 

اولین نمایشگاه بین المللی گردشگری و غذا در استان قزوین برگزار شد و در آن حضور افراد برجسته و توانمند در عرصه گردشگری و صنعت غذا به چشم می خورد .
مجتمع آرامهر به عنوان تنها نماینده شهرستان البرز در نمایشگاه گردشگری و غذا ، حضور فعالی داشت .

رضایت مهمانان و همشهریان از مجتمع آرامهر

حضرتی ؛ مدیر کل میراث فرهنگی قزوین با حضور در نمایشگاه از غرفه آرامهر بازدید کرد و اظهار داشت : احداث مکانی که بتواند تمامی امکانات و خدمات رفاهی را به همشهریان و گردشگران عزیز ارائه کند کار بسیار دشواری است ، اما این اقدام مهم توسط تیم مدیریتی آرامهر در شهرستان البرز به تحقق پیوست و خوشبختانه رضایت مهمانان و همشهریان را نیز به دنبال داشته است .

وی در ادامه افزود : پاسخگویی به نیاز مدیران شرکت ها و پذیرایی شایسته و همچین فراهم آوردن امکانات رفاهی برای شرکای تجاری و مهمانان آن ها که از شهرها و کشورهای مختلف به قزوین سفر می کنند ، از دیگر مزایای افتتاح و راه اندازی مجتمع آرامهر است که مورد استقبال قرار گرفته است .

اینانلو ؛ رئیس گردشگری شهرستان البرز در بازدید از غرفه مجتمع آرامهر عنوان کرد : مجتمع آرامهر به عنوان تنها نماینده شهرستان البرز در این نمایشگاه حضور داشته و توانسته در مدت فعالیت خود در این شهرستان ، درصد بالایی از رضایت مهمانان را به خود اختصاص دهد .

امکانات قابل توجه مجتمع آرامهر

رئیس گردشگری در ادامه گفت : امکاناتی که این مجتمع در اختیار مهمانان داخلی و خارجی قرار می دهد بسیار قابل توجه و مدرن بوده و آرامهر تیمی آموزش دیده و مجرب را برای هر چه بهتر ارائه کردن خدمات ، با خود همراه کرده است .
اولین نمایشگاه گردشگری و غذا ، 4 الی 7 فروردین ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار شد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *