دسته‌بندی نشده

“آرامهر”را به نگین درخشان صنعت تشریفات و هتلداری استان تبدیل خواهیم کرد

مهندس خدادادبیگی مدیر مجتمع آرامهر در یک گفتگوی خبری مطرح کرد:

مدیران واحدهای صنعتی می توانند از ظرفیت های بی نظیر مجتمع آرامهر بهره ببرند.

امروز سرسبزترین و یکی از قدیمی ترین شهر صنعتی های ایران به خود می بالد که با همت تنی چند از فرزندان این خطه، مجموعه ای مدرن و شایسته برای پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی برپا گشته و زین پس مدیران و همشهریان ما می توانند با فراغ بال، رویای برگزاری باشکوه مراسمات خود را به حقیقتی دوست داشتنی تبدیل کنند.

به مناسبت اولین سالگرد تاسیس این مجموعه بزرگ و مدرن آرامهر

پای حرف های مهندس خدادادبیگی مدیر این مجتمع نشستیم و سخنان یکی از کارآفرینان برتر استان قزوین در عرصه تشریفات و هتلداری را به رشته تحریر درآوردیم. مهندس خدادادبیگی در این گفتگو اظهار داشت: مجتمع پذیرایی آرامهر با یک معماری بی نظیر، کادر اجرایی متخصص و مجرب و همچنین امکانات و خدماتی به روز فعالیت های خود را در آذر ماه سال 95 کلید زد و خوشبختانه توانست در مدت زمان کوتاهی نگاه ها را به خود جلب کند و فصل نوینی را در صنعت هتلداری رقم بزند.

وی افزود:

تدارک دیدن فضایی ایده آل جهت برپایی جلسات خصوصی مدیران و مسئولان اجرایی و واحدهای مستقر در شهر صنعتی البرز از یکسو و برگزاری بی دغدغه مراسمات عروسی، جشن های عقد و تولد همشهریان عزیز، دو رویکرد اصلی می باشد که از  سوی مدیران مجموعه آرامهر دنبال می شد که خرسندیم امروز اعلام کنیم در این خصوص اقدامات مهمی را در طی این یکسال به اجرا در آورده ایم. مهندس خدادادبیگی در ادامه به قسمت های مختلف این مجموعه زیبا اشاره کرد و گفت: در سالن تشریفات آرامهر، فضایی با دکوری مدرن و زیبا و با در اختیار داشتن گنجایشی با ظرفیت 1000 نفر در دوبخش آقایان و بانوان، این امکان را برای مدیران محترم و شهروندان عزیز فراهم آورده تا جشن های بزرگ خود را در محیطی بی نظیر از هر حیث برگزار نمایند.

وی تصریح کرد:

رستوران در نظر گرفته شده در مجتمع آرامهر با تکیه بر هنر یک سرآشپز بین المللی و با تجربه و همچنین حضور کادری متخصص در امور رستوران داری، به یکی از نقاط قوت این مجموعه مجلل بدل شده و کیفیت فوق العاده و طعم خاص غذاهای ایرانی سرو شده در این رستوران خاطرات خوشی را از آرامهر در اذهان مدیران محترم و مشتریان عزیز به ثبت می رساند.

مهندس خدادادبیگی خاطر نشان کرد:

عدم فعالیت یک مکان مناسب جهت برگزاری جلسات خاص کاری سبب شده بود تا بسیاری از مدیران و مسئولان واحدهای تولیدی و تجاری شهر صنعتی البرز نتوانند به شکلی خاص از میهمانان داخلی و   مجتمع آرامهر نقطه عطفی در بحث پذیرایی از VIP خارجی خود پذیرایی کنند. بی شک راه اندازی اتاق خاص جلسات خصوصی و کاری مدیران و مسئولان محترم بود و این موضوع ثمرات ارزشمندی را برای شهر صنعتی البرز رقم زده و خواهد زد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *