دسته‌بندی نشده

آرامهر، میزبان مهمانان اسپانیایی

در عصر یک روز اردیبهشتی، آرامهر میزبان مهمانان اسپانیایی از شرکت گاز کنترل شهر صنعتی البرز بود.

شرکت گاز کنترل شهر صنعتی البرز، در یک عصر بهاری در فضایی دل انگیز و متفاوت، مهمانان اسپانیایی خود را شگفت زده کردند. این دورهمی دوستانه که در آن چند تن از مدیران شرکت گاز کنترل نیز حضور داشتند در بام سبز آرامهر به ثبت رسید.
یکی از مدیران ارشد شرکت گاز کنترل در حاشیه برپایی این مراسم اظهار داشت: استان قزوین به دلیل دارا بودن اماکن تاریخی و موقعیت جغرافیایی استان قزوین و هم چنین وجود شهرک های صنعتی فعالی که در آن وجود دارد، قطب اصلی گردشگری به ویژه گردشگری صنعتی شناخته شده است. از این رو نیازمند اماکن اقامتی و تفریحی استاندارد و مطلوبی می باشد. به خصوص در محوطه شهرک های صنعتی که از نظر مسافت نیز مورد تأیید باشد.
احداث مجتمع آرامهر در شهر صنعتی البرز و در همسایگی شهر الوند، یکی از کارهای پسندیده و مناسبی بود که برادران خدادادبیگی با علم به نیاز مدیران شرکت ها و صاحبان تولید به آن عمل کردند و این امر مهم را تحقق بخشیدند. این دورهمی دوستانه در فضای شیک و شکوهمند روف گاردن آرامهر برگزار شد و مهمانان اسپانیایی شرکت با دسرهای خوش طعم و متنوع بام سبز پذیرایی شدند.
مجتمع آرامهر با ارائه امکانات و خدمات متنوع و رستوران های مدرن و سنتی در لحظات شادی شما سهیم خواهد بود و با ارائه برنامه های متنوع به سلیقه شما احترام می گذارد.
رستوران قزوینی ها /جهت رزرو میز در رستوران آرامهر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :
۰۲۸- ۳۲۲۳۶۰۲۹ / ۰۲۸-۳۲۲۳۰۵۲۸

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *